Logo Proline Od verzie CLASSIC je rozdiel od verzie ProLINE v niektorých kladných úpravách:
Dvojitá aretácia pri zavesení prístroja, jednoduchá výmena svetelného zdroja bez potreby skrutkovačov (aretačné skrutky). Nová elektronika ktorá zabezpečuje dynamickejší pohyb lúčov. Zabudovaný mikrofón, externý vstup JACK 6,35 na riadenie 0-10V, krokové motory, XLR IN a XLR OUT na DMX512 signál, DIP switch na adresáciu a nastavenie funkcií prístroja. A samozrejme nový krajší design prístrojov.

Leader iColor 4

Štvorknálový DMX reflekor so štyrmi farbami - červená, modrá, zelená, žltá. Pomocou DMX kanálov mieša široké spektrum odtieňov! Vhodný na javiská, diskotéky na nasvietenie scén alebo aj výstav.

Leader Leader Moving Head D250

Kompletný efekt s množstvom funkcií. Pomocou 16tich kanálov DMX512 môžete pohybovať hlavou vo všetkých smeroch (X,Y,Z), meniť 11 farieb, 9 statických metal a 6 vymeniťelných dichro alebo metal gobosov. Obraz môžete násobiť pomocou rotačnej prizmy, využiť strobo a dimmer efekt. Obraz môžete zaostrovať podľa Vašich predstáv pomocou ovládania DMX.

LogoMaster PLUS LogoMaster PLUS PH250, D152

Výrobok predstavuje najprogresívnejšiu formu reklamy. Do priestoru premieta Váš rotujúci reklamný slogan, logo firmy, Vaše predstavy... Atraktivita výrobku spočíva v možnosti meniť premietanú reklamu a jej miesto. Premietaný obraz je zaostrovaný manuálnym focusom pre maximálne zaostrenie Vašej reklamy.

LogoChanger LogoChanger D152

Výrobok predstavuje najprogresívnejšiu formu reklamy. Do priestoru premieta Váš rotujúci reklamný slogan, logo firmy, Vaše predstavy... Atraktivita výrobku spočíva v možnosti meniť premietanú reklamu a jej miesto. Do prístroja je možné vložiť až 5 ks reklamných gobosov. Premietaný obraz je zaostrovaný manuálnym focusom pre maximálne zaostrenie Vašej reklamy.

DiaChanger DiaChanger H250

Výrobok predstavuje lacnú formu reklamy. Do priestoru premieta Váš rotujúci reklamný slogan, logo firmy, Vaše predstavy... Atraktivita výrobku spočíva v možnosti meniť premietanú reklamu a jej miesto. V základnom prevedení je výrobok bez externého krytu. Premietaný obraz je zaostrovaný manuálnym focusom pre maximálne zaostrenie Vašej reklamy.

MoonFlower MoonFlower H250

Dynamický moon efekt.V závislosti od riadenia (zvuk, 0-10V, DMX512) rotuje farebná ružica farebných lúčov v priestore doľava-doprava. Pomocou ovládača 0-10V máte možnosť výberu jedného z 12 programov (regulácia rýchlosti a smer otáčania, spôsob reakcie na zvuk) a vypnúť svetelný zdroj "BlackOut" od napájania.

MoonScan MoonScan H250

Dynamický moon efekt. V závislosti od riadenia (zvuk, 0-10V, DMX512) rotuje farebná ružica farebných lúčov v priestore doľava-doprava a mapuje priestor. Pomocou ovládača 0-10V máte možnosť výberu jedného z 12 programov (regulácia rýchlosti a smer otáčania, spôsob reakcie na zvuk) a vypnúť svetelný zdroj "BlackOut" od napájania.

BrokenScan BrokenScan H250

Dynamický moon efekt. V závislosti od riadenia (zvuk, 0-10V, DMX512) rotujú dve farebné ružice farebných lúčov v priestore doľava-doprava a mapuje priestor. Pomocou ovládača 0-10V máte možnosť výberu jedného z 12 programov (regulácia rýchlosti a smer otáčania, spôsob reakcie na zvuk) a vypnúť svetelný zdroj “BlackOut” od napájania.

QuatroScan QuatroScan H250

Dynamický moon efekt. V závislosti od riadenia (zvuk, 0-10V, DMX512) rotujú štyri farebné ružice farebných lúčov v priestore doľava-doprava a mapuje priestor. Pomocou ovládača 0-10V máte možnosť výberu jedného z 12 programov (regulácia rýchlosti a smer otáčania, spôsob reakcie na zvuk) a vypnúť svetelný zdroj “BlackOut” od napájania.

Dragon Dragon H250

Dynamický moon efekt. V závislosti od riadenia (zvuk, 0-10V, DMX512) rotujú 2 farebné ružice farebných lúčov v priestore doľava-doprava. Pomocou ovládača 0-10V máte možnosť výberu jedného z 12 programov (regulácia rýchlosti a smer otáčania, spôsob reakcie na zvuk) a vypnúť svetelný zdroj “BlackOut” od napájania.

GoboScan GoboScan H250

Dynamický moon efekt. V závislosti od riadenia (zvuk, 0-10V, DMX512) mapuje 1 zo 6 rôznych obrazcov v 1 zo 6 farieb priestor. Obrazce a farby sa menia automaticky, bez závislosti na riadení. Zaostrenie obrazca sa prevádza povolením skrutky na spodnej strane prístroja a pohybom v smere ostrenia.

GoboDancer GoboDancer H250

Dynamický gobo efekt. V závislosti od riadenia (zvuk, 0-10V, DMX512) prenáša do priestoru 1 zo 6 auto-maticky sa vymieňajúcich obrazcov cez dichro pyramídu na lomené zrkadlá, odkiaľ obrazce pretínajú priestor. Obrazce a farby sa menia automaticky, bez závislosti na riadení.

BrokenSwing BrokenSwing H250

Dynamický moon efekt. V závislosti od riadenia (zvuk, 0-10V, DMX512) prenáša do priestoru moon efekt cez dichro trojhran na lomené zrkadlá, čím vytvára množstvo prelínajúcich sa kombinácii farieb.

GoboSwing GoboSwing H250

Dynamický moon efekt. V závislosti od riadenia (zvuk, 0-10V, DMX512) prenáša do priestoru 1 zo 6 meniacich sa obrazcov cez dichro trojhran na lomené zrkadlá, čím vytvára farebne meniace sa obrazce, sekajúce priestor. Obrazce sa menia automaticky, bez závislosti na riadení.

DataMoon DataMoon color/multi PH250

Dynamický gobo efekt. V závislosti od riadenia (zvuk, 0-10V, DMX512) rotuje zväzok meniacich sa gobosov vpravo-vľavo. Pomocou ovládača 0-10V alebo DMX512 máte možnosť výberu jedného z 12 programov (regulácia rýchlosti a smer otáčania.

Domino Domino H250

Dynamický moon efekt. V závislosti od riadenia (zvuk, 0-10V, DMX512) 8 farebných lúčov križuje priestor, čím vyvoláva dojem strihania. Pomocou ovládača 0-10V alebo DMX512 máte možnosť výberu jedného z 12 programov (regulácia rýchlosti a smer otáčania, spôsob reakcie na zvuk) a vypnúť svetelný zdroj "Black-Out" od napájania. Optimálne použitie prístroja pre malé priestory ako doplnkový efekt.

Scarabeus Scarabeus H800

Dynamický moon efekt. V závislosti od riadenia (zvuk, 0-10V, DMX512) mapuje 6 a 6 rôznofarebných tunelov priestor. Používa dichro odrazové paraboly delené na 6 častí. Pomocou ovládača 0-10V alebo DMX512 máte možnosť výberu jedného z 12 programov (regulácia rýchlosti a smer otáčania, spôsob reakcie na zvuk). Optimálne využitie prístroja pre malé, stredné a väčšie priestory. Zaujímavý efekt.

GoboScarabeus GoboScarabeus color/multi D152, H250

Dynamický gobo efekt. V závislosti od riadenia mapuje 6 a 6 rôznych obrazcov priestor. Používa odrazové paraboly delené na 6 častí. Obrazce a farby sa menia automaticky, bez závislosti na riadení. Pomocou ovládača 0-10V alebo DMX512 máte možnosť výberu jedného z 12 programov (regulácia rýchlosti a smer otáčania, spôsob reakcie na zvuk).

RebelScan RebelScan H250, D152, D250

Scanner pracujúci v protokole DMX512, je možné riadiť výmenu farby, obrazca, rainbow efekt a polohu lúča. Bez DMX signálu je možné spustiť DEMO (Autotest). Funkcie prístroja je možné prepínať v závislosti od požiadaviek (4 alebo 6 kanálové riadenie, auto , rainbow, a iné).

RadixScan

RadixScan D575

Scanner pracujúci v protokole DMX512, pomocou ovládača je možné riadiť výmenu farby, obrazca, rainbow efekt, strobo a polohu lúča. Bez DMX signálu je možné spustiť DEMO (Autotest). Funkcie prístroja je možné prepínať v závislosti od požiadaviek (4 alebo 6 kanálové riadenie, auto rainbow, a iné ...).

CaratScan CaratScan H250, D250

Scanner pracujúci v prokole DMX512, pomocou min. 6 kanálového ovládača je možné riadiť výmenu farieb, 7 statických goboobrazcov, dimmer, dimmer efekty, strobo 1-10 zábl./s, polohu lúča a iné... Rozdiel oproti scanerom staršej generácie spočíva v použití 2-motorového stroba, čím je zabezpečený takmer identický strobo efekt.

CaratRotoScan CaratRotoScan H250, D250, D575

Scanner pracujúci v prokole DMX512, pomocou min. 6 kanálového ovládača je možné riadiť výmenu farieb, 3 rotačných a 2 statických goboobrazcov, rotáciu (jej smer a rýchlosť), dimmer, dimmer efekty, strobo 1-10 zábl./s, polohu lúča a iné... Rozdiel oproti scanerom staršej generácie spočíva v použití 2-motorového stroba, čím je zabezpečený takmer identický strobo efekt.

Sextans Sextans color, multi PH250

Dynamický gobo efekt. V závislosti od riadenia mapuje 6x2 rôznych obrazcov (zo 7) priestor. Používa odrazové paraboly delené na 6 častí. Obrazce a farby sa menia automaticky, bez závislosti na riadení. Je možné nastaviť veľkosť obrazca (zoom). Pomocou ovládača 0-10V alebo DMX512 máte možnosť výberu jedného z 12 programov (regulácia rýchlosti a smer otáčania, spôsob reakcie na zvuk).

Sextans Scorpius 2H250

Dynamický moon efekt. V závislosti od riadenia (zvuk, 0-10V, DMX512) 32 farebných lúčov križuje priestor, čím vyvoláva dojem strihania. Pomocou ovládača 0-10V alebo DMX512 máte možnosť výberu jedného z 12 programov (regulácia rýchlosti a smer otáčania, spôsob reakcie na zvuk) a vypnúť svetelný zdroj "BlackOut" od napájania. Použitá farebná optika. Optimálne použitie prístroja pre väčšie priestory.

FollowSpoot FollowSpot D1200

Prenosný sledovací projektor. Možnosť manuálne nastaviť veľkosť lúča (clony) + "Blackout". Manuálne ostrenie lúča. Obsahuje aj držiak na farebné filtre.©2005. All rignts reserved
domov |  classic |  proline |  ovládacie jednotky |  zosilňovače |  podpora |  kontakt