Daslight DasLight Virtual Controller

Virtuálny DMX512 ovládač pre PC na USB port, 3D prezeranie scén, programovanie a vytváranie scén je hračkou...

USC128 DMX Controller USC128 DMX Controller

Univerzálny ovládač pre efekty riadené signálom v protokole DMX512, umožňuje nastavenie práce pre 8, 16 efektov s 8, 16 kanálmi DMX. Zabudovaných 10 pevných programov, 20 programov vožne programovatežných, programovanie krok za krokom aj v reálnom čase. Kapacita programovatežných programov je 8000 hodnôt, BlackOut, Speed, zabudovaný mikrofón, audio vstup.

Capture DMX512 Capture DMX512

Umožní z ľubovoľného DMX ovládača uložíť programy. Zabudovaných 8 pamäťových miest, Tlačidlová voľba pre výber programu (1-8), AUDIO (režim práce podľa prichádzajúcich zvukových implulzov), Black- Out, Potenciometer na nastavenie rýchlosti vykonávania uloženého programu, Display znázorňujúci číslo vykonávaného programu, 2 režimy práce.

GDS-1 GDS-1 Interface + software

Software a interface na generovanie dát, ktoré sa prenášajú do ovládacej jednotky USC128. Jednotlivým scanerom priradzujete funkcie, ako je pohyb zrkadla v osi XY, akým spôsobom sa majú meniť farby, obrazce a iné. Pomocou tohoto software môžete pripraviť programy pre Vaše scanery. Môžete vytvárať rôzne pohyby, nastaviť ako často sa majú meniť farby, obrazce a iné. Vytvorený program možete zapísať do Capture DMX512 alebo priamo vysielať DMX signál do Vašich scanerov.

PLC PLC-8b Lighting Controller

Programovateľný ovládač určený k programovaniu spínacích jednotiek DP5600 a DP5600C. Môže pracovať v troch režimoch a to podľa zvuku, automat, manuálne. Prepojenia so spínacími jednotkami sa prevádzajú cez 5-DIN konektor, ktorý ovláda 4 kanály spínacej jednotky. Programovanie pre 8 samostatných kanálov. Tlačidlová voľba pre výber. Potenciometer na nastavenie rýchlosti vykonávania programu. Zabudovaný mikrofón. LED indikácia stavu.

DP5600 Dimming Pack DP5600, DP5600C

Spínacia jednotka 4 kanálová. Spínanie v nule. LED indikácia stavu. Plynulé riadenie výkonu. U verzie DP5600C - Možnosť manuálneho zopnutia kanálu prepínačom a nastaviteľný výstupný výkon kanálu potenciometrom.

DP5600-DMX Dimming Pack DMX512 DP5600

Zariadenie na spínanie alebo stmievanie svetelných zariadení. Funkcia zariadenia je ovládaná pomocou 4 DMX kanálov idúcich po sebe. Adresovanie ako i funkcie prístroja sa volia na DIP prepínači na jeho prednej časti.

0-10V 0-10V Analog Controller 1xOUT, 3xOUT

Ovládač pre radu Moon efektov riadených napätím 0-10V. Tri potenciometre pre samostatné nastavenie programu.

DL200 Light Controller DL2000

Ovládač pre DichroLight2000 umožňuje kanálové riadenie svetelného výkonu. 4 dimerové kanály, nastavenie rýchlosti, dimmer, zabudovaný mikrofón, FULL ON tlačidlo, výberové tlačidlo AUDIO/SPEED, 4xFlash tlačidlo....

Strobo Controller Strobo Controller

Ovládač pre trojicu stroboskopov. Tlačidlová voľba pre výber programového modu, FLASH - zopnutie všetkých stroboskopov, nastavenie rýchlosti vykonávaného programu, prepínač medzi audio režimom a vnútorným oscilátorom, výstupná intenzita strobovania - Dimmer. 2 režimy práce - zvuk, automat. Zabudovaný mikrofón, LED indikácia stavu zopnutia. 2 verzie prevedenie - racková a stolová.

Strobo Controller

FanCooler RS2FC4, RS2FC3U

Chladiaca jednotka do 19” rackových systémov. Osadená 2ks ventilátorov.

Strobo Controller

Dipper RS14S2U, RS7S1U

Manuálny ovládač pre spínanie 7 alebo 14 prístrojov. Prepojenie pomocou EURO konektorov. 19” rack system.©2005. All rignts reserved
domov |  classic |  proline |  ovládacie jednotky |  zosilňovače |  podpora |  kontakt